Daha Yüksek Performans% 100 NVMe Blok Depolama Burada

  • Sunday, 11th April, 2021
  • 11:28am

Tamamen ışık hızında, kurumsal sınıf NVMe SSD'lerle oluşturulan ikinci nesil Blok Depolama hizmetimizin Beta sürümünü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Block Storage v2 hizmetleri Los Angeles bölgemizde piyasaya sürüldü ve yakında dünya çapında daha fazla konumda dağıtılacak.

RapidByte Blok Depolama birimleri, tıpkı bir masaüstü veya sunucu bilgisayara sürücü eklemek gibi sanal makinenize ek veri depolaması ekler. Bu birimler sanal makineye bir depolama sürücüsü olarak görünür ve dosya sistemleri, veritabanları, günlükler ve yedeklemeler dahil olmak üzere fiziksel bir SSD veya HDD kullanacağınız her şey için kullanılabilir.

Kurumsal Sınıf Blok Depolama

RapidByte’un ikinci nesil Blok Depolama hizmeti, tamamen olağanüstü iş hacmi, IOPS ve gecikme sağlayan yüksek performanslı, kurumsal sınıf NVMe SSD'lerle oluşturulmuştur. Yüksek kullanılabilirlik ve veri koruması için birden çok veri kopyası bulunduruyoruz.

RapidByte Block Storage v2'nin temel özellikleri şunları içerir:

• İyileştirilmiş Performans - Önemli ölçüde daha yüksek verim, IOPS ve gecikme.
• Daha Fazla Ölçeklenebilirlik - Sanal makinenizin önyükleme hacminden daha esnek. İhtiyaçlarınız arttıkça, RapidByte Blok Depolama da büyüyebilir: birimler 10 TB'a kadar yeniden boyutlandırılabilir ve her bir VM'ye birden çok birim ekleyebilirsiniz.
• Kalıcı - Herhangi bir belirli VM'ye bağlı değildir. Bir sanal makineyi yok ettiğinizde, takılı tüm Blok Depolama birimleri ayrılır ve etkilenmez.
• Ayarlanabilir - Blok Depolama birimleri, veri kaybı olmadan ayrılabilir ve aynı bölgedeki farklı bir VM'ye yeniden bağlanabilir veya yedekte veya yedek olarak tutulabilir.
• Dayanıklı ve Kullanılabilir - Blok Depolama, verilerinizin kopyalarını saklar ve tek bir arıza noktasını ortadan kaldırır.

Çeşitli Güç ve Ağ Altyapısı

Zor işleri sizin yapmanıza gerek kalmasın diye biz yapıyoruz. Replikaları sürücüler, sunucular ve veri merkezi raflarına dikkatlice yayarak, çeşitli güç ve ağ altyapısı ile tek hata noktalarını ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca, yalnızca mükemmel bir sabit durum hizmeti sunmakla kalmayıp, aynı zamanda nadir ağ veya bileşen sorunlarını minimum müşteri etkisiyle veya hiç etkisiz olarak ele alabilmemiz için ekstra kaynakları dikkatli bir şekilde sağlıyoruz.

Proaktif İzleme

Her on saniyede bir, her küme, düğüm ve depolama sürücüsünden yüzlerce ölçüm topluyoruz. Bu verileri güçlü kontrol panelleri ve uyarılar aracılığıyla görselleştiriyoruz, böylece sorunları ortaya çıktığında hızla çözebilir ve ortaya çıkan sorunları sorun haline gelmeden önleriz.

RapidByte Yedeklemeleri

Verilerinizi güvende ve sağlam tutmamızı sağlamak için büyük çaba sarf etsek de, yedeklilik ve kullanılabilirliğin yedeklemelerle aynı olmadığını lütfen unutmayın. Blok Depolama hizmetimizin güçlü tutarlılığı, sanal makinelerinizin kendisini korumaz ve sizin tarafınızdan kazara silinme veya değişikliklere karşı kurtarma sağlamaz. RapidByte Yedeklemeleri hakkında bilgi için aşağıdaki makalelere bakın:

<< Geri